• 17/06/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W najbliższy weekend, od 18 do 20 czerwca, na krakowskich Błoniach, na wysokości Parku Jordana odbędzie się ósma edycja Festiwalu Recyklingu. Podczas miejskiej imprezy będzie można wymienić odpady na sadzonki drzew, krzewów i kwiatów.

• 15/06/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W dniu 14 czerwca w Urzędzie Gminy Mszana Dolna została podpisana umowa na dofinansowanie projektu: Zbiórka i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z obszaru miasta i gminy Mszana Dolna oraz 3 gmin partnerskich w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013 została przyznana dotacja w wysokości: 672 201,26 PLN. Projekt obejmuje:

• 15/06/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

13 czerwca br. w Szkole Podstawowej nr 2 w Kasince Małej odbywał się jubileuszowy, X Festyn Rodzinny „Kraina Radości”.
    I w takiej właśnie radosnej atmosferze, której sprzyjała wymarzona wprost; rześka i niezbyt upalna pogoda mogliśmy podejmować zaproszonych gości.

• 15/06/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W Mońkach, na Mazurach, 13 czerwca odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski Kadeta w 7-osobowej odmianie rugby. W turnieju tym wystąpiło 8 najlepszych drużyn z całej Polski podzielonych na cztery grupy.

• 15/06/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W dniu 12.06.2010 przy Szkole Podstawowej w Łostówce, przy której działa UKS „Oset”, odbył się trening piłkarek nożnych.

• 14/06/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
    i URZĄD GMINY MSZANA DOLNA ZAPRASZAJĄ

mieszkańców gminy Mszana Dolna
    na indywidualne konsultacje
    z tematyki pozyskiwania dotacji
    z funduszy europejskich

• 14/06/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Wspominając ubiegłoroczne Gorczańskie spotkanie z Janem Pawłem II z utęsknieniem czekaliśmy na tegoroczną uroczystość. Tym razem odbyła się ona 13 czerwca 2010r. Można śmiało powiedzieć, że dla niektórych osób uczestnictwo w nim jest już tradycją, którą nie sposób przerwać.

• 10/06/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

5 czerwca 2010 roku w Pruszczu Gdańskim odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży w rugby. Po bardzo udanych turniejach eliminacyjnych rugbiści „Gorce” Raba Niżna udali się na drugi koniec Polski, aby pokazać na co ich stać. Bardzo kosztowny wyjazd opłacił się.

• 09/06/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Początek czerwca tradycyjnie w naszej szkole zdominowany jest przez sport. Coroczny Dzień Sportu Szkolnego to impreza promująca aktywny tryb życia, która dostarcza uczestnikom wielu atrakcji i radosnych przeżyć.

• 07/06/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W dniach 31 maja – 2 czerwca w Zespole Placówek Oświatowych w Mszanie Górnej odbywała się kolejna edycja Dni Unii Europejskiej. Podczas spotkania inaugurującego na sali gimnastycznej, uczniowie przypominali sobie wiadomości na temat UE, klasy gimnazjalne przygotowały plakaty o wybranych krajach. Najlepsi zdobyli nagrody (I miejsce kl. III d, II miejsce I c, III miejsce kl. II a).