z ostatniej chwili
Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejCyberbezpiecznyWybory uzupełniającetransmisjadostępnośćOtwórz się na pomocProfilaktyka jodowaStrategia terytorialnawyposazeniekoronawirusstudiumrodoJak zatwić sprawęOgłoszenia WójtaProgram Czyste PowietrzeDziedzictwoCała naprzód IIPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteocyfrowa gminaremont kwateryJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacjadeklaracjaDostępnośc aplikacjiinformacje-do-banerow/datacje-z-budzetu-panstwasdsUrząd statystycznyBudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Raba Niżna - etap IIIjakości powietrzaEkointerwencja

Wójt Gminy


Data i miejsce urodzenia: 18.12.1983, Nowy Targ

Miejsce zamieszkania: Kasina Wielka

Wykształcenie: wyższe

Rodzina: Żona Justyna, dzieci Blanka, Zuzanna, Jakub

Funkcje społeczne:
- Prezes Ludowego Klubu Sportowego “Śnieżnica” (do 18.05.2024)
- Prezes Stowarzyszenia “KOALA”
- Członek  Rady Sołeckiej
- Wolontariusz Stowarzyszenia “Kierunek Przyszłość”

Zainteresowania: sport, muzyka, kino, gry planszowe, działalność społeczna

Absolwent Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej  Wydział Informatyki. Pracę zawodową rozpoczął w 2004 roku na stanowisku grafik.

W 2010 otworzył własną działalność gospodarczą INTERNETSYSTEM – Mirosław Cichorz, która świadczyła usługi z zakresu obsługi informatycznej oraz graficznej firm. Od 2007 roku członek Stowarzyszenia LAMA z Mszany Dolnej.

W 2019 założył Stowarzyszenie KOALA, którego został prezesem. Stowarzyszenie to zainicjowało wspólne ozdabianie choinki na  rynku w Kasinie Wielkiej. Inicjatywa przerodziła się już w miejscową tradycję, która co roku jednoczy kasinian.

W październiku 2023 roku, wspólnie z grupą zapaleńców, reaktywował działalność Ludowego Klubu Sportowego „Śnieżnica”, w którym objął  funkcję Prezesa Zarządu.

Od 2018 roku członek Rady Sołeckiej.

W jego pracy społecznej flagowym projektem są „Śmieciołapy – śmieci do kosza, nie do lasu” – kampania, która w swojej prostocie skutecznie łączy dbanie o środowisko i edukację proekologiczną.

https://www.facebook.com/miroslaw.cichorz/