z ostatniej chwili
Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejCyberbezpiecznyWybory uzupełniającetransmisjadostępnośćOtwórz się na pomocProfilaktyka jodowaStrategia terytorialnawyposazeniekoronawirusstudiumrodoJak zatwić sprawęOgłoszenia WójtaProgram Czyste PowietrzeDziedzictwoCała naprzód IIPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteocyfrowa gminaremont kwateryJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacjadeklaracjaDostępnośc aplikacjiinformacje-do-banerow/datacje-z-budzetu-panstwasdsUrząd statystycznyBudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Raba Niżna - etap IIIjakości powietrzaEkointerwencja

Akademia Piłkarska Bonito


Akademia zrzesza ok. 200 młodych piłkarzy w wieku 4 -11 lat trenujących na co dzień w 11 grupach szkoleniowych (8 kategorii wiekowych).

Największa cześć dzieci pochodzi z Gminy oraz Miasta Mszana Dolna. Swój talent w ramach Akademii rozwijają także dzieci w Rabki Zdroju, Węglówki i Niedźwiedzia. Dzięki temu możliwy jest podział na kategorie wiekowe, w których poziom treningu dostosowany jest do wieku dziecka. Zawodnicy Akademii rozgrywają szereg meczów kontrolnych, biorą udział w licznych turniejach. W 2017 roku drużyny Akademii wzięły udział w międzynarodowych turniejach w Anglii, Austrii, Słowacji i Czechach.

Filozofia szkolenia Akademii zakłada harmonijny rozwój zawodnika oraz wsparcie rodziców zawodników w procesie wychowania. Założenia te realizowane są poprzez systematyczne treningi piłkarskie, udział w licznych turniejach i grach kontrolnych. Nie wywiera się tutaj zbędnej presji na wynik, dlatego w relacjach nie umieszcza się wyników spotkań lecz same zdjęcia.

Kontakt: budujemysukces@gmail.com