• 28/10/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Takie hasło znalazło się na zakładkach przygotowanych dla uczniów klasy I ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu z okazji pasowania na czytelnika. Tegoroczne święto pasowania zostało połączone z Międzynarodowym Dniem Bibliotek Szkolnych obchodzonym corocznie 25 października.

• 26/10/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Wycieczka do Krakowa uczniów klasy II i III Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 3, która odbyła się w  październiku 2010r., była kolejnym punktem realizacji projektu „Radosne i bezpieczne dzieciństwo na wsi”.

• 21/10/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

14 dnia października 2010 r. wychowankowie p. Agaty Zięby, chłopcy i dziewczęta z klasy I uroczyście złożyli ślubowanie i stali się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Kasince Małej. Te chwile pełne pozytywnych emocji oraz wzruszenia miały tym bardziej szczególny charakter, że przypadły na Święto Edukacji Narodowej.

• 20/10/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Kolejnym przystankiem na drodze realizacji projektu „Radosne i bezpieczne dzieciństwo na wsi” w którym Szkoła Podstawowa nr 2 i nr 3 z Kasinki Małej biorą udział był wspólny wyjazd przedszkolaków i uczniów klas pierwszych obu szkół do Rabki i Chabówki.

• 20/10/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

14 października w naszej szkole był dniem szczególnym, a to wszystko za sprawą dwóch doniosłych wydarzeń. Pierwszym, samym w sobie uroczystym, było święto oświaty, drugim zaś przyjęcie w szeregi szkolnej braci, uczniów klasy I.

• 20/10/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W ramach realizowanego w Szkole Podstawowej nr 2 w Kasince Małej projektu „Radosne i bezpieczne dzieciństwo na wsi” w dniu 8 października 2010 r. odbyło się spotkanie z udziałem zaproszonych gości – policjantów, przedstawicieli Wydziału Ruchu Drogowego komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

• 20/10/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W ramach realizacji projektu „Spotkania z Janem Pawłem II” współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i przy wsparciu Urzędu Gminy Mszana Dolna 19 października 2010 roku w naszej szkole gościł poeta Adam Ryszard Fajfer.

• 19/10/2010, dodał: Magda Polańska - Aktualności

W dniu 2 października dzięki pomocy pana wójta Tadeusza Patality, sołtysa Tadeusza Wacławika oraz księdza proboszcza Ks. Stanisława Kasprzaka schola „Nadzieja” wyjechała do Chełmka na VIII Festiwal Pieśni o Miłosierdziu Bożym.

• 18/10/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Dnia 14 października 2010r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubomierzu udali się pod opieką nauczycieli do miejsca, zwanego Papieżówką, gdzie Ojciec Święty Jan Paweł II odpoczywał w czasie swoich wędrówek po pięknych gorczańskich górach.
    „Gorce, moje Gorce…” JPII

• 18/10/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W dniu 16 X 2010 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej odbył się III Ogólnoszkolny Dzień Papieski. Hasłem tegorocznego Dnia Papieskiego było: „Jan Paweł II – odwaga świętości”.