• 22/11/2010, dodał: Magda Polańska - Aktualności

18.11.2010 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej odbyły się uroczyste obchody Święta Szkoły. Był to szczególny dzień dla całej społeczności szkolnej. Stał się okazją do przypomnienia historii placówki, prezentacji artystycznych umiejętności uczniów, a przede wszystkim do uczczenia pamięci Patrona Gimnazjum – Ks. Kanonika Stanisława Urygi.

• 19/11/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Październik obchodzony jest w naszej bibliotece jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych od 2008 roku. Wcześniej świętowano Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych. W tym imieninowym miesiącu nasza biblioteka, zorganizowała wiele atrakcji dla czytelników.

• 17/11/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W związku z realizacją projektu: „Zbiórka i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z obszaru miasta i gminy Mszana Dolna oraz 3 gmin partnerskich”

• 17/11/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W dniu 16 listopada b.r. w Urzędzie Gminy Mszana Dolna rozstrzygnięto doroczny konkurs literacki organizowany przez Wójta Gminy Mszana Dolna, Gminną Bibliotekę Publiczną oraz redakcję kwartalnika „Nasza Gmina Mszana Dolna”. Jak co roku, również i tym razem, cieszył się ogromną popularnością.

• 16/11/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W dniu 11 listopada dwa samorządy, a mianowicie Urząd Gminy i Urząd Miasta Mszana Dolna świętowały wspólnie Dzień Niepodległości naszej Ojczyzny.

• 15/11/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W dniu 18 października 2010 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Mszanie Górnej po raz drugi obchodziliśmy Dzień Święta Drzewa. Drzewa sadzone w tym dniu buki - 5 sadzonek oraz drzewko pokoju - świerk dostarczone zostały przez pracownika Gorczański Park Narodowy, Panią Annę Kurzeję.

• 15/11/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

10 listopada 2010 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej odbyła się akademia z okazji 92. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystość rozpoczęła się wniesieniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu narodowego, po którym młodzież przedstawiła program słowno-muzyczny o tematyce patriotycznej.

• 15/11/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W dniach 4- 7 listopada 2010 roku w Limanowskim Domu Kultury odbyła się XXXVI Limanowska Słaza, w której udział wzięły zespoły, kapele i instrumentaliści z naszej Gminy. Występy naszych grup zakończyły się sukcesem. W kategorii "Instrumentalistów", grupa młodzieżowa, I miejsce zdobył Konrad Nawara z Olszówki.

• 15/11/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Ze względu na planowane uruchomienie Programu Polsko-Szwajcarskiej Współpracy zwracamy się z propozycją składania Deklaracji w sprawie uczestnictwa w Przedsięwzięciu zakupu i montażu instalacji solarnej przeznaczonej do ogrzewania wody użytkowej na cele mieszkalne.

• 10/11/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W dniu 10 listopada b.r. gminni rajcy zakończyli swoją pracę w kadencji 2006 – 2010. Oprócz roboczych punktów obrad Rada Gminy podsumowała swoją czteroletnią działalność w samorządzie gminnym. Za rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonego mandatu wszystkim radnym podziękowała Przewodnicząca Rady – Stefania Wojciaczyk oraz Wójt – Tadeusz Patalita.