• 17/10/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

16 października w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej odmianie piłki nożnej dziewcząt z terenu Powiatu Limanowskiego. Po zaciętych meczach w kategorii dziewcząt wygrała drużyna z Olszówki, przed Dobrą i Mordarką.

• 17/10/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

16 października obchodzona jest w całym naszym kraju rocznica wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. W tym roku mijają 34 lata od tych wspaniałych i przełomowych dla Polski wydarzeń. Wszyscy, którzy z osobą Jana Pawła II są związani, tego dnia jeszcze dobitniej podkreślają znaczenie jego słów oraz jeszcze głębiej zastanawiają się nad niezwykłością tego wielkiego pontyfiku.

• 15/10/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

25 września na boisku sportowym „Pod Szpitalem” odbyły się powiatowe zawody w indywidualnych biegach przełajowych. Były to powiatowe eliminacje do zawodów wojewódzkich, do których promocję uzyskiwało 8 najlepszych zawodników.

• 15/10/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Z okazji Święta Edukacji Narodowej składamy Wam wszystkim podziękowania za sumienne wykonywanie swoich obowiązków oraz odpowiedzialną pracę kształtowania charakterów, umysłów i serc młodych mieszkańców naszego społeczeństwa.

• 15/10/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W dniu dzisiejszym Gmina Mszana Dolna przekazała 220 kg zebranych zakrętek do Koordynatora Regionalnego w Myślenicach. Kilka worków zakrętek dostarczyli uczniowie ze szkoły w Glisnem oraz z Kasiny Wielkiej.

• 12/10/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W dniu 07.10 2012 w Rabie Niżnej odbył się Turniej Kwalifikacyjny Dzieci i Młodzieży w rugby. Pogoda nie rozpieszczała zawodników i organizatorów, jednak wszyscy stanęli na wysokości zadania, zapewniając kibicom i sobie nawzajem sporo emocji.

• 12/10/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

8 października 2012 roku w Szkole Podstawowej Nr 3 w Kasince Małej odbyło się spotkanie dzieci z Funkcjonariuszami Policji – Komisariatu Policji z Mszany Dolnej. Celem spotkania było zapoznanie dzieci z zasadami bezpiecznego poruszania się po jezdni oraz omówienie szeroko rozumianych zagrożeń(papierosy, alkohol, narkotyki, internet) z którymi dziecko, może spotkać się na co dzień.

• 12/10/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Pierwsze klasy Gimnazjum nr 4 w Mszanie Górnej 9 października b.r. wzięły udział w wycieczce do Łopusznej i Niedzicy. Celem podróży było zapoznanie się z postacią ks. prof. Józefa Tischnera, patrona naszej szkoły.

• 12/10/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Węże są wielkie, szybkie i śmiertelnie niebezpieczne. Do tego długo żyją i pożerają zwierzęta znacznie większe od nich samych. Raczej nie budzą powszechnego zaufania, ale trzeba przyznać, że ich świat jest naprawdę interesujący.

• 11/10/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Gmina Mszana Dolna dołącza do gmin, które rozpoczęły realizację projektu systemowego Ministerstwa Edukacji Narodowej. Projekt dotyczy indywidualizacji procesu nauczania. Programem objęte będą wszystkie szkoły na terenie gminy - w klasach 1-3.