• 20/10/2011, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

17 października 2011 roku uczniowie, nauczyciele i Rodzice Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Kasince Małej obchodzili wielki dzień, bowiem w szkole tej odbywały się trzy podniosłe uroczystości. Pierwsza to święto szkoły i 33 rocznica wyboru Karola Wojtyły na papieża.

• 19/10/2011, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Dnia 13.10.2011. w Szkole Podstawowej w Łętowem odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Ciekawe i wzruszające wiersze oraz piosenki zaprezentowała klasa II.

• 18/10/2011, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Pierwszy tydzień października minął pod znakiem licznych konkursów zorganizowanych w Zespole Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej w ramach IV Ogólnoszkolnego Dnia Papieskiego.

• 12/10/2011, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

30 września w naszej szkole miała miejsce ważna uroczystość. Już od samego rana wiadomo było, że nie będzie to zwykły szkolny dzień. Uczniowie klasy I przyszli w strojach galowych.

• 11/10/2011, dodał: Magda Polańska - Aktualności

W dniach 29.09. – 01.10. delegacja z Gimnazjum w Mszanie Górnej, w składzie: Karolina Ogiela, Anita Grucela, Daniel Pajdzik, Konrad Pajdzik oraz Mateusz Nachman udała się wraz z opiekunem p. Leszkiem Kamińskim na XI Rajd „Śladami Tischnera”.

• 11/10/2011, dodał: Magda Polańska - Aktualności

Miłym i niecierpliwie wyglądanym przez najmłodszych, od pierwszych dni budowy, akcentem poprzedzającym tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej był odbiór techniczny szkolnego placu zabaw utworzonego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kasince Małej w ramach programu „Radosna szkoła”. To drugi tego typu, choć mniejszy, ze względu na liczebność uczniów naszej szkoły, kasinczański raj dla maluchów.

• 10/10/2011, dodał: Magda Polańska - Aktualności

Sobotni ranek, 8 października, zaskoczył nas dużym ochłodzeniem. Ku naszemu zaskoczeniu pojawił się też pierwszy śnieg.

• 10/10/2011, dodał: Magda Polańska - Aktualności

KS OSTRA Olszówka-Raba Niżna podejmowała u siebie liderów. W sobotę trampkarze grali z Laskovią – drużyną, która nie oddała punktu w tym sezonie.

• 07/10/2011, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Przetarg na zaprojektowanie indywidualnych zestawów płaskich kolektorów słonecznych dla mieszkańców gospodarstw domowych w ramach realizacji projektu: „Odnawialne Źródła Energii w Mszanie Dolnej i gminach partnerskich”, wygrała firma: SOLARPOL Polskie centrum Energii Odnawialnej 32-440 Sułkowice ul. Zagumnie 49. Osoby które złożyły umowy i dokonały wpłaty w wysokości 100 zł zakwalifikowały się do udziału w programie.

• 06/10/2011, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Ślubowanie klasy I w Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu
    4 października 2011 roku był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Odbyła się wielka uroczystość – ślubowanie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu.