• 25/06/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

19 czerwca br. społeczność Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kasince Małej uczestniczyła w szczególnej lekcji historii. Klasa II zaprezentowała program artystyczny pn. „Trwaj z Mazurkiem Dąbrowskiego” . Przesłaniem, które towarzyszyło szkolnym obchodom było uhonorowanie pieśni najważniejszej dla naszego kraju, najwierniejszej towarzyszki niedoli i świadka wszystkich radosnych dla Ojczyzny chwil, pieśni – symbolu.

• 25/06/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W niedzielę, 17 czerwca, kadeci Gorców udali się na bardzo ważny turniej barażowy, gdzie walczyli o awans do Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w tym roku odbędzie się w Małopolsce.

• 25/06/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Nowy Sącz od piątku 22. czerwca do niedzieli 24. czerwca 2012 roku rozbrzmiewał muzyką orkiestr dętych z województwa małopolskiego.

• 22/06/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

19 czerwca 2012 r. przedszkolacy i uczniowie Zespołu Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej obchodzili swój spóźniony Dzień Dziecka. Z tej okazji uczestniczyli w zajęciach rekreacyjno-sportowych zorganizowanych w Szkółce Jeździeckiej w Stadninie Koni „APACZ” Roberta Sławeckiego w Mszanie Górnej.

• 22/06/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W sobotę 16 czerwca w Poznaniu odbył się finałowy Turniej o Mistrzostwo Polski Juniorów w Rugby 7. Bardzo dobrze spisała się w nim ekipa Gorców, która w mocno osłabionym składzie zajęła 3 miejsce i wróciła do domu z brązowymi medalami.

• 21/06/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Zapraszamy mieszkańców uczestniczących w projekcie dofinansowania zakupu i montażu kolektorów słonecznych ze środków Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy na spotkania informacyjne w dniach:

• 21/06/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

19.06.2012 roku najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Kasince Małej wraz ze swymi wychowawcami brali udział w pikniku zorganizowanym przez p. kierownik Renatę Kaczmarczyk, kadrę terapeutyczną i pensjonariuszy Środowiskowego Domu Samopomocy w Zegartowicach.

• 21/06/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

17 czerwca br. orkiestra dęta „Echo Gór” z Kasinki Małej, tegoroczna 100 – letnia jubilatka zaprezentowała się szerokiej widowni na krynickim deptaku wraz 7 innymi zespołami:

• 21/06/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

„Euro 2012” – słowa te i uroczystości związane z tym wydarzeniem usłyszeć można w ostatnim czasie na ustach wielu Polaków, komentatorów sportowych, dziennikarzy, a także zwykłych prostych ludzi. Wszystko teraz kreci się wokół Euro.

• 20/06/2012, dodał: Magda Polańska - Aktualności

Już po raz trzeci w Zespole Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej odbył się Gminny Konkurs Recytatorski. Tym razem uczniowie trzecich klas szkół podstawowych z terenu Gminy Mszana Dolna recytowali wiersze Marii Konopnickiej. Występy rozpoczęli ubiegłoroczni laureaci: Kinga Kozyra i Wojciech Węglarz.