• 05/03/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Jeżdżę z głową to projekt realizowany przez władze województwa małopolskiego pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy i słynnej polskiej snowboardzistki, a zarazem poseł na Sejm RP, Jagny Marczułajtis-Walczak.

• 02/03/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Od niedzieli 19 lutego przez cały tydzień 30kadetów i juniorów z Gorców trenowało w Białym Dunajcu przygotowując się do wiosennych rozgrywek. Zajęcia odbywały się 3 razy dziennie na hali, macie, siłowni i boisku.

• 01/03/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Zapraszamy wszystkich amatorów białego szaleństwa na DZIEŃ OTWARTY STACJI NARCIARSKIEJ SKI LUBOMIERZ w dniu 2 marca b.r.

• 29/02/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Zakończenie Studium Apostolstwa Trzeźwości, którego kolejna edycja odbywała się w Gminie Mszana Dolna, miało miejsce w Pałacu Biskupim przy ul. Franciszkańskiej 3 w Krakowie. Słuchacze studium z radością i dumą odebrali dyplomy z rąk Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza. Podziękowanie za wsparcie inicjatywy otrzymał Bolesław Żaba, Wójt Gminy Mszana Dolna.

• 27/02/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Mistrzostwa Tatrzańskiego Związku Narciarskiego w dniach 25-26 luty w Zakopanem były debiutem sekcji narciarskiej LKS Śnieżnica Kasina Wielka. Członkowie tej sekcji w sobotę i niedzielę, walczyli na trasach biegowych "Pod skocznią” z czołówką rówieśników południowej Polski w tej dyscyplinie sportu. Udało im się zdobyć pierwsze punkty.

• 24/02/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W sobotę, 25 lutego b.r., na stoku narciarskim SKI Lubomierz ekipa popularnego w TVP KRAKÓW programu telewizyjnego „Ślizg” nagrywała kolejny odcinek tego cyklu.

• 23/02/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

21 lutego br. na stoku narciarskim „Ski-Lubomierz” odbyły się zawody narciarskie dla dzieci w wieku 6-14 lat (w dwóch grupach wiekowych). Konkurs przeprowadzili policjanci wydziału prewencji komendy wojewódzkiej Policji w Krakowie.

• 23/02/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W sobotę, 18 lutego, otwarto i przekazano do użytku wszystkim aktywnym biegaczom trasy biegowe w Lubomierzu – Rzekach. Długość jednego okrążenia wynosi ok. 4 km, minimalna szerokość trasy na zjazdach 4m, a na podbiegach ok. 10m.

• 22/02/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Gmina Mszana Dolna jako jedyna w powiecie limanowskim prowadzi pilotażowy projekt nauki jazdy na nartach pn. „Jeżdżę z głową”, którego celem jest przede wszystkim nabycie umiejętności i podstaw poprawnej techniki jazdy na nartach przez uczniów klas III szkół podstawowych.

• 20/02/2012, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Grupa kibiców złożona z pracowników Urzędu Gminy zjawiła się na Polanie Jakuszyckiej w piątek, 17. lutego, na eliminacjach sprintu na 1500m.
    Warunki pogodowe fatalne, przenikliwe zimno, padający śnieg – natomiast trasy narciarskie znakomicie przygotowane.