21/06/2016, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Justyna Rusnarczyk z Pracowni Muzycznej Triolki Rabka-Zdrój przy Powiatowym Centrum Kultury Nowy Targ zdobyła Główną Nagrodę na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki "SKOWRONECZEK ' 2016" w Nowym Sączu.
    21/06/2016, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Jakub Kuczaj, uczeń kl. III Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubomierzu wyśpiewał III miejsce w Festiwalu Piosenki Angielskiej w Rabce Zdroju. W miejskim amfiteatrze wystąpił z piosenką pt. „It’s my life” w najmłodszej kategorii wiekowej.
    21/06/2016, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Przez cztery dni czerwca członkowie Zespołu Regionalnego „Rabianie” z Raby Niżnej zwiedzali mazurski Augustów i Wilno.
    21/06/2016, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    W dniach 15 – 17 czerwca 2016 roku Reprezentacja Piłkarzy z Domu Pomocy Społecznej w Kasinie Wielkiej wzięła udział w XVI. Turnieju Kwalifikacyjnym Polskiej Edycji Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych SENI Cup 2016 w Czarnej koło Dębicy (woj. podkarpackie).
    21/06/2016, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Zakończenie każdego roku szkolnego to okazja do podsumowania osiągnięć. Wytrwałość i pasja uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej oraz zaangażowanie nauczycieli wychowania fizycznego sprawiły, że mogą pochwalić się wieloma sukcesami sportowymi.
    20/06/2016, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    W kalendarz imprez i uroczystości szkolnych Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej na dobre wpisał się Festiwal Piosenki Europejskiej przygotowywany przez nauczycieli języków obcych – Katarzynę Nawarę, Agnieszkę Wcisło oraz Marcina Szołdrowskiego.
    16/06/2016, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Dom Pomocy Społecznej w Szczyrzycu poszukuje kandydatów do pracy w zawodzie pielęgniarz/pielęgniarka.
    16/06/2016, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Krystian Kubowicz, utalentowany wokalista z Kasiny Wielkiej, wyśpiewał 3 miejsce – tzw. "Brązową muszelkę Wigier" - na Międzynarodowym Festiwalu "Muszelki Wigier" w Suwałkach.
    15/06/2016, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Zespół Placówek Oświatowych w Kasinie Wielkiej przyłączył się w do ogólnopolskiej akcji masowego czytania zorganizowanej przez redakcję miesięcznika „Biblioteka w Szkole i Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich”.
    14/06/2016, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    12 czerwca 2016r. znów spotykaliśmy się w Lubomierzu - Rzekach, by po raz dwunasty wziąć udział w Gorczańskim Spotkaniu z Janem Pawłem II.