20/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Na terenie Gminy Mszana Dolna trwają prace inwestycyjne. Najwięcej z nich obejmuje infrastrukturę drogowo – mostową oraz kanalizację sanitarną. Wiele robót powinno zostać zakończonych jeszcze przed zimą.
    20/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Zgodnie z tradycją, 17 października 2017 r., w Szkole Podstawowej nr 1 w Lubomierzu odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej - ważny dzień dla pierwszoklasistów, ich wychowawcy i rodziców.
    20/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 2 do 12 listopada 2017 r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie.
    20/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Zakończyła się kolejna akcja "Bezpieczna droga do szkoły" prowadzona przez Straż Gminną Gminy Mszana Dolna
    19/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    „Mam osobisty dług wdzięczności wobec polskiej szkoły, wobec nauczycieli i wychowawców […] I można powiedzieć, że wszystko w życiu zależy od rodziny, od szkoły, od rodziców i rodzeństwa, od kolegów szkolnych …”.
    (Jan Paweł II, 1988r.)
    18/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Po zakończeniu lekcji, 13 października br., już bez dzienników i konspektów zajęć, spotkali się w Urzędzie Gminy Mszana Dolna nauczyciele aby wspólnie i uroczyście obchodzić swoje święto - Dzień Edukacji Narodowej.
    17/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    W ramach cyklu spotkań z policją uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Górnej uczestniczyli w spotkaniu z policjantami z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Limanowej z Zespołu do Spraw Nieletnich i Patologii.
    17/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Przed weekendem miała miejsce premiera teledysku do piosenki 22-letniego Krystiana Zięby z Kasiny Wielkiej. Młody twórca, występujący pod pseudonimem Fincz, zaprezentował na kanale YouTube.pl swój utwór pod nazwą "Wyśniona dziewczyna".
    17/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    15 października strażacy z całej Małopolski wzięli udział w swojej dorocznej pielgrzymce do krakowskich Łagiewnik.
    16/10/2017, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    14 października b.r. w Opolu rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim.