„Raz, dwa, trzy, zdolny jesteś także Ty !”

08/06/2011, dodał: Maciej Liberda czytano: 1606 razy

Prezentacja efektów pracy uczniów w ramach Projektu badawczego
„Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy” w Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu.

06.06.2011 r. odbył się pokaz efektów pracy uczniów kl. I zdobytych podczas realizacji Projektu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”. Swoją obecnością zaszczycili nas: Jego Ekscelencja O. Biskup Jerzy Maculewicz franciszkanin, Administrator Apostolskiego Uzbekistanu ( z rąk J.E. młodzież gimnazjalna z naszej parafii przyjmie dziś o godz. 18.00 Sakrament Bierzmowania), Edukator województwa małopolskiego P. Małgorzata Wajda, przedstawiciele Samorządu Terytorialnego: sołtys wsi Stanisław Kamiński i radna Rady Sołeckiej Katarzyna Nachman oraz rodzice, nauczyciele i uczniowie klas od 0 do VI.
Prezentacja nosiła tytuł „Odkrywam swoje talenty”. W montażu słowno – muzyczno - tanecznym na wesoło uczniowie wspaniale zaprezentowali swoje talenty, uzdolnienia, umiejętności i osiągnięcia poprzez recytacje, improwizacje z użyciem pacynek, łamańce językowe, śpiew, taniec oraz pokazy sportowe. A wszystko to przy ciekawej oprawie muzycznej i wspaniałej atmosferze. Obecnym zebranym widzom przedstawienie bardzo się podobało. Nie szczędzono braw i pochwał, nie zabrakło też podziękowań dla dzieci. Uczniowie za aktywny udział w Projekcie otrzymali od wychowawcy dyplomy i pacynki myszki, a od sołtysa wsi po tabliczce czekolady. Miłym akcentem na zakończenie uroczystości był wspólny słodki poczęstunek.
Za pomoc w realizacji Projektu składam serdeczne podziękowanie P. Dyrektor Jadwidze Baran-Stożek, koleżankom I i II etapu Projektu badawczego Grażynie Dawiec i Krystynie Kolawie oraz Paniom Renacie Wojtyczce i Dorocie Wcisło za pomoc w przygotowaniu prezentacji Projektu. Pragnę podziękować również Rodzicom uczniów klasy I za wszelką pomoc w przygotowaniu i zorganizowaniu uroczystości. Wkład pracy Rodziców i ich obecność na uroczystości była wyrazem zaangażowania w życie szkoły i zainteresowania rozwojem własnych dzieci.

Wychowawca: Danuta Kowalczyk