Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy - podsumowanie projektu w ZPO Kasinka Mała

13/06/2011, dodał: Maciej Liberda czytano: 2194 razy

Dnia 9 czerwca 2011 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej odbyła się prezentacja efektów pracy uczniów na zakończenie III etapu Projektu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy”.

Projekt ten był współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny i budżet państwa. Głównym celem Projektu było wdrożenie modelu edukacji, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów, w oparciu o teorie inteligencji wielorakich Howarda Gardnera.
W obecności zaproszonych gości: pani dyrektor mgr Anny Piwowarskiej, rodziców, nauczycieli, dzieci z klas „0” oraz przedszkolaków, pierwszoklasiści zaprezentowali przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia” oraz teatrzyk kukiełkowy „Calineczka”. Za udział w projekcie dzieci otrzymały myszki-pacynki oraz dyplomy.
Występ zaprezentowany przez pierwszoklasistów został nagrodzony gromkimi brawami gości. Był wspaniałym pokazem zdolności i umiejętności wszystkich uczestników programu.

Elżbieta Strug