z ostatniej chwili
UWAGA !!! Od 1 paździenika zmiana godzin pracy urzędu, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA 7:30 - 15:30, CZWARTEK 10:00 - 18:00, PIĄTEK 7:00 - 15:00 W związku ze zmianą godzin otwarcia Urzędu zmianie ulegają godziny funkcjonowania KASY URZĘDU: WTOREK 8.00-12.00, ŚRODA 13.00-15.00, CZWARTEK 10.00-14.00
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności

II Turniej „Orlika” o Puchar Premiera Donalda Tuska – eliminacje w Kasinie Wielkiej

16/09/2011, dodał: Magda Polańska czytano: 2017 razy

14 września na boisku „Orlik” przy ZPO w Kasinie Wielkiej w ramach ogólnopolskich eliminacji rozegrano II edycję Turnieju: „O Puchar Premiera Donalda Tuska”.

W turnieju na poziomie „Orlika”, wzięły udział drużyny zgłoszone przez szkoły oraz Uczniowskie Kluby Sportowe z terenu gminy Mszana Dolna. Łącznie w kategorii wiekowej: 10-11 lat dziewcząt i chłopców rywalizowało ok. 90 młodych adeptów piłki nożnej.

Awans do kolejnego etapu otrzymywała tylko drużyna zwycięska.

W kategorii dziewcząt zdecydowanie zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Rabie Niżnej, II miejsce wywalczyły dziewczęta z UKS -u „Promyk” ze szkoły Podstawowej nr 2 w Lubomierzu, III miejsce zaś zajęła drużyna z UKS-u „Olimpia” ze Szkoły Podstawowej w Mszanie Górnej, a tuż za podium na miejscu IV uplasował się UKS „Błyskawica” z Olszówki.

W kategorii chłopców awans i I miejsce w turnieju wywalczyli, podobnie jak koleżanki, chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Rabie Niżnej, pokonując drugą drużynę zawodów - UKS „Olimpia” ze Szkoły Podstawowej w Mszanie Górnej, III miejsce zajęli chłopcy reprezentujący UKS „Błyskawica” ze Szkoły Podstawowej w Olszówce, na miejscu IV uplasował się „team” ze Szkoły Podstawowej w Kasinie Wielkiej, a miejsce V powędrowało dla drużyny UKS -u „ Promyk” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubomierzu.

Niewątpliwie ten dzień należał do zespołów z Raby Niżnej, oto zwycięskie składy:
Drużyna dziewcząt: Magdalena Chmielarczyk, Marcelina Gacek, Izabela Wacławik, Magdalena Knowa, Karolina Knowa, Natalia Woźniak, Maria Kowal, Ewa Figura, Antonina Petrycka, Aleksandra Piekarczyk
Drużyna chłopców: Patryk Bieniek, Robert Knowa, Dawid Lach, Łukasz Zapała, Piotr Piekarczyk, Paweł Lach, Szymon Majerczyk
Opiekun drużyn: Janusz Prośniak

Zwycięskim drużynom i ich opiekunowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki ufundowane przez PZU i PKN ORLEN z logo turnieju, a każdy zespół dostał okolicznościowy dyplom.
Organizatorem turnieju był p. Mateusz Sławecki.

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział i rywalizację w przyjaznej atmosferze w myśl zasady „fair-play”.