z ostatniej chwili
UWAGA !!! Od 1 paździenika zmiana godzin pracy urzędu, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA 7:30 - 15:30, CZWARTEK 10:00 - 18:00, PIĄTEK 7:00 - 15:00 W związku ze zmianą godzin otwarcia Urzędu zmianie ulegają godziny funkcjonowania KASY URZĘDU: WTOREK 8.00-12.00, ŚRODA 13.00-15.00, CZWARTEK 10.00-14.00
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności

Sezon letni na nartorolkach zakończony… czyli korespondencja sportsmenki

27/09/2011, dodał: Maciej Liberda czytano: 1504 razy

Pierwszy mój start miał miejsce 7 sierpnia tego roku w małej miejscowości przed Zakopanem - w Poroninie. Odbyły się tam zawody sprinterskie na dyst. 2km, rozgrywane w kategorii open kobiet i mężczyzn. Zmierzyłam się tam z czołowymi zawodniczkami z Polski i Czech.

Tego dnia do domu posłałam dyplom za zajęcie 6 miejsca, a razem z trenerami wyjechaliśmy na zgrupowanie do Estonii. Po powrocie do kraju, odbyły się kolejne zawody z cyklu PUCHARU POLSKI NA NARTOROLKACH. Tutaj startując już w swojej kategorii (Juniorka A) trzy razy z kolei uplasowałam się na najwyższym stopniu podium, co sprawiło mi wiele radości:
-17 września „BESKIDY BEZ GRANIC” z Jaworzynki do Hrcavy (Czechy) 5km - 1 miejsce
-18 września „ROLLSPRINT” w Bystrej Śląskiej 2.8km – 1 miejsce
-25 września „PUCHAR ŚLĄSKA” w Marklowicach 8km – 1 miejsce

Wcześniej, 11 września, spróbowałam swoich sił również w maratonie na nartorolkach w Krynicy Zdrój, gdzie zajęłam 9 miejsce.
W ogólnej klasyfikacji Pucharu Polski zajęłam 2 miejsce. Teraz lada moment wyruszamy w góry, na lodowiec, by móc rozpocząć trening na nartach. Zima tuż, tuż… Więc liczę na Państwa wsparcie