Siatkarski weekend w Mszanie Dolnej

29/11/2011, dodał: Maciej Liberda czytano: 1642 razy

Zespół MGKS MSZANKA powoli zyskuje coraz większą publiczność. Ostatnie sukcesy w IV lidze siatkówki mężczyzn mówią same za siebie. Piąta wygrana z rzędu nad drużyną KS Ryglice tylko ten fakt potwierdza. Mecz, który odbył się w ubiegłą sobotę (26.11) dostarczył po raz kolejny wiele emocji  kibicom zebranym w Hali Miejskiej w Mszanie Dolnej.

Siódma kolejka –szczęśliwa - Mszanka wygrała po tie-breaku 3:2. Był to mecz wielu zwrotów akcji; najpierw prowadzenie, później goście wygrywają dwie następne partie, by później do głosu doszła znowu Mszanka i w ostatecznym rozrachunku wygrała ten mecz.

,,Cieszy oczywiście zwycięstwo, jednak gra czasem nie przypominała takiego poziomu, na który nas stać. Wiem, że przyjdą mecze naprawdę ważne, gdzie musimy zagrać na pełnej koncentracji i od początku. Stać ten zespół na piękną i efektowną grę. Mam nadzieję, że jeszcze pokażemy swój sportowy charakter, a poziom gry zespołu się podniesie. Dziękuję kibicom po raz kolejny. Siódmy zawodnik tego zespołu to nasi wspaniali fani. Kibice są naszym sercem i powietrzem. Bez nich było ciężko walczyć i wygrywać. DZIĘKUJĘ”-
mówi trener, Artur Żaba.

W sobotę MGKS MSZANKA na własnej hali w ósmej kolejce IV ligi siatkówki mężczyzn podejmie SOKÓŁ TUCHÓW. Godz-18.00, HALA MIEJSKA przy Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Mszanie Dolnej, ul. Sienkiewicza 2. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!

Na tym emocje się nie kończą. Po pracowitej sobocie MGKS MSZANKA w niedzielę zaprasza wszystkich fanów piłki siatkowej na "I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN-SIATKARZE DZIECIOM”. Będą to zawody charytatywne, podczas których całe środowisko siatkówki oraz ludzie dobrej woli będą kwestować jako ŚW. MIKOŁAJ dla potrzebujących dzieci. Zostanie przeprowadzona zbiórka pieniężna wśród wszystkich kibiców. Drużyny biorące udział w turnieju przywiozą w ramach wpisowego worki z prezentami. Datki i pieniądze zostaną przekazane na ręce przedstawicieli opieki społecznej Gminy i Miasta Mszana Dolna. Bądźcie w tym dniu z nami. Ofiarujmy wszystkim dzieciom tak wiele, za tak niewiele. Z góry dziękujemy za każdą pomoc. Paczka, czy każda symboliczna złotówka, będzie wyrazem solidarności oraz wielkim manifestem, że poprzez sport możemy pomagać innym.

Patronat honorowy:

BURMISTRZ MIASTA MSZANA DOLNA, WÓJT GMINY MSZANA DOLNA