Gminni siatkarze

31/10/2012, dodał: Maciej Liberda czytano: 1808 razy

29 i 30 października w Szkole Podstawowej Nr 2 w Kasince Małej odbyły się Mistrzostwa Gminy Mszana Dolna w mini siatkówce dziewcząt i chłopców.

Do zawodów zgłosiły się drużyny z Kasinki Małej Nr 1, Kasinki Małej Nr 2, Kasinki Małej Nr 3, Kasiny Wielkiej, Lubomierza Nr 1, Lubomierza Nr 2, Mszany Górnej Nr 1, Mszany Górnej Nr 2, Olszówki i Raby Niżnej.Po trwającej wiele godzin rywalizacji najlepsze okazały się drużyny chłopców z Raby Niżnej (opiekun Robert Sławecki) i dziewcząt z Kasinki Małej Nr 1 (Łukasz Szlachetka), drugie miejsca zajęła w obu kategoriach Olszówka (Piotr Kowalik), a trzecie zawodnicy z Lubomierza Nr 2 (Mateusz Sławecki) i zawodniczki Lubomierza Nr 1 (Józefa Nachman). Nagrody dla najlepszych, ufundowane przez Urząd Gminy Mszana Dolna, wręczała Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kasince Małej- gospodarza zawodów - Czesława Łabuz. Mistrzowie będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych, które odbędą się w dniach 8 i 15 listopada w Mordarce.

red. Piotr Kowalik