Spotkanie z Policją

07/12/2012, dodał: Maciej Liberda czytano: 1912 razy

3 grudnia b.r. w Zespole Szkoły i Przedszkola w Olszówce odbyło się spotkanie dzieci z klas I-III, oddziału „O” oraz przedszkolaków z przedstawicielami Komisariatu Policji z Mszany Dolnej.

W trakcie wizyty goście poruszali tematy związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, zagrożeniami związanym z korzystaniem z Internetu, jak również specyfiką pracy w policji. Wszyscy uczestnicy pogadanki otrzymali elementy odblaskowe, które poprawić mają ich bezpieczne poruszanie się po drogach lokalnych. Podczas spotkania przeprowadzono również konkurs na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Nagrody wszystkim dzieciom wręczył podinspektor Marek Szczepański, Komendant Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej. Dużą atrakcją dla najmłodszych uczniów była możliwość obejrzenia samochodu policyjnego „od środka” oraz pamiątkowa fotografia „za kierownicą” tego pojazdu.
Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Markowi Szczepańskiemu za przeprowadzenie interesującego spotkania oraz Panu Czesławowi Nawara – radnemu wsi Olszówka za ufundowanie nagród dla dzieci.

red. Piotr Kowalik