W związku ze zmianą godzin otwarcia Urzędu zmianie ulegają godziny funkcjonowania KASY URZĘDU: WTOREK 8.00-12.00, ŚRODA 13.00-15.00, CZWARTEK 10.00-14.00

• herb
    10/09/2024, dodał: Ewelina Dziedzina - Aktualności
    o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Gminy Mszana Dolna sołectw: Glisne, Kasina Wielka, Kasinka Mała, Lubomierz, Łętowe, Łostówka, Mszana Górna, Olszówka, Raba Niżna – etap I, w zakresie zmian dokonanych po pierwszym wyłożeniu.
    09/09/2024, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Nie sugerujcie się tytułem, wszak on podpowiada, że po raz pierwszy byliśmy w Częstochowie z wieńcem. Coś w tym prawdy jest, ale…
    09/09/2024, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Dacie wiarę, że od sierpniowej Zagórzańskiej Mszy św. minęły już dwa tygodnie? Nam wciąż w uszach brzmią dźwięki i melodie wygrywane przez sporą grupę reprezentującą Stowarzyszenie Zagórzanie z Mszany Dolnej.
    06/09/2024, dodał: Maciej Liberda - Aktualności
    Gmina Mszana Dolna uzyskała wsparcie finansowe w ramach rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno - komunikacyjnych na lata 2020-2024 „Aktywna tablica”.
    06/09/2024, dodał: Maciej Liberda - Aktualności
    Gmina Mszana Dolna zakończyła projekt „Już pływam”- realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach zadania „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży”.
    06/09/2024, dodał: Maciej Liberda - Aktualności
    W Łętowem odbyło się wyjątkowe wydarzenie – Dożynki, które po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat powróciły do tej miejscowości. Był to dzień pełen radości, tradycji i wspólnoty, przypominający o dawnych zwyczajach i historii. 1 września 2024 na długo pozostanie w sercach uczestników.
    05/09/2024, dodał: Maciej Liberda - Aktualności
    Od 13 lipca 2024 r. szkoły mogą wydawać uczniom legitymacje szkolne tylko w formie plastikowej karty, nazywanej dotąd e-legitymacją. Wszystkie wydane do dnia 12 lipca legitymacje w formie papierowej zachowują ważność do czasu zakończenia nauki przez ucznia w danej szkole.
    05/09/2024, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Kiedy zbliża się koniec sierpnia wydawać by się mogło, że powoli złapiemy oddech w Zagórzańskich Dziedzinach i zaczniemy na spokojnie przygotowywać się do złotej jesieni… Nic bardziej mylnego!
    04/09/2024, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    Wiecie gdzie jest Kuraszków? My już wiemy! Wszak gościliśmy na Ziemi Zagórzańskiej sympatyczne i pełne energii gospodynie zrzeszone w kole z tej podwrocławskiej miejscowości wraz ze wspierającymi ich mężczyznami.