• 23/03/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Dzień 22 marca 2009 r. z pewnością utkwi w pamięci Karoliny Kołodziej, uczennicy klasy 6 Szkoły Podstawowej w Łostówce. Właśnie tego dnia na stadionie "Bronowianki" w Krakowie, zawodniczka naszego UKS-u zadebiutowała w kadrze małopolskiej U-13.

• 23/03/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W dniu 19 marca 2009 roku w Urzędzie Gminy Mszana Dolna spotkali się działacze sportowi, dyrektorzy szkół oraz władze gminy Mszana Dolna aby podyskutować na temat przyszłości działającej przy UKS Gorce w Rabie Niżnej sekcji rugby. Sport ten znalazł już wielu zwolenników na terenie naszej Gminy; sekcja rabiańska poszczycić się może wieloma  sukcesami w swojej kategorii na szczeblu województwa i kraju.

• 23/03/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

13.02-20.02 b.r.  odbyło się zgrupowanie kadry wojewódzkiej rugby w Krościenku nad Dunajcem. Powołani zostali: Jarosław Góralik (Olszówka), Jarosław Knowa (Raba N), Piotr Miśkowiec (Raba N), Szymon Kuczaj (Raba N), Piotr Niżnik (Olszówka).

• 23/03/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Dzieci ze Szkolnego Koła „Caritas” przy Szkole Podstawowej w Łostówce zrobiły niecodzienny prezent swoim czarnoskórym kolegom z Ośrodka dla Niedożywionych „Matumaini” w Kongo.

• 23/03/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

23 marca 2009 odbył się w Nowym Targu VI Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej. W konkursie wzięli udział soliści ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

• 23/03/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W sobotę 21 marca br. w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu podczas uroczystej gali ogłoszone zostały wyniki plebiscytu zorganizowanego przez Koalicję Marek Ziem Górskich na Osobowość Ziem Górskich.

• 20/03/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Rozpoczęły się zapisy do kolejnej, już IX edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. To największe w Polsce rozgrywki dla dziesięciolatków i młodszych dzieci, w których corocznie bierze udział kilkadziesiąt tysięcy zawodników z całego kraju.

• 19/03/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej odbył się dnia 18 marca br. w Urzędzie Gminy Mszana Dolna. Wzięło w nim udział 30 uczestników w dwóch grupach wiekowych, tj. szkoła podstawowa - jako grupa młodsza i gimnazja - jako grupa starsza.

• 13/03/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej
    w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
    Priorytet VII , Działanie 7.1 , Poddziałanie 7.1.1:
    Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej