• 14/05/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Dnia 10 maja 2009 r. na stadionie Bronowianki w Krakowie odbył się mecz pomiędzy Lubelskim ZPN a Małopolskim ZPN, w składzie którego świetny mecz rozegrała nasza zawodniczka Karolina Kołodziej z UKS „Oset” Łostówka.

• 12/05/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Mini Żaki i Żaki z Gorców uczestniczyli wspólnie z Budowlanymi Łódź w obozie przygotowawczym przed finałami Mistrzostw Polski. Obóz ten zakończony był trzecim Eliminacyjnym Turniejem Mistrzostw Polski dzieci i młodzieży do lat 15, który odbył się w Rudzie Śląskiej.

• 11/05/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W dniach 8-10 maja 2009 roku w Kasinie Wielkiej odbyła się VI Majówka Zagórzańska. W dniu 8 maja w Galerii Stanisława Dobrowolskiego odbył się Jubileusz 65- lecia pracy twórczej znanego artysty rzeźbiarza. Patronat nad jubileuszem objął wójt Gminy Mszana Dolna pan Tadeusz Patalita oraz Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu.

• 08/05/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W dniach 2 i 3 maja w Zespole Szkół w Osielcu, odbył się V Festiwal Pieśni Maryjnych „Ave Maryja”. Do tegorocznej edycji zgłosiło się 40 wykonawców w następujących kategoriach: soliści, zespoły, chóry, schole i zespoły ludowe.

• 08/05/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

W dniu 7 maja 2009 r. Wójt Gminy Mszana Dolna Pan Tadeusz Patalita z delegacją Społeczności Wsi Lubomierz w osobach Ojca Proboszcza Zygmunta Mikołajczyka, p. Dyrektor Jadwigi Baran-Stożek, sołtysa p. Piotra Dolla oraz uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Józefa w Lubomierzu

• 07/05/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

• 06/05/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Serdecznie zapraszamy na Małopolską lLgę Mlodziczek. Mecze rozegrane zostaną na kompleksie sportowym „Orlik” w Kasinie Wielkiej w dniu 9 maja 2009 r. od godz. 13.00. W składzie UKS „OSET” wystąpią zawodniczki z Kasiny Wielkiej, Lubomierza i Kasinki Małej.

10 maja 2009r na stadionie Bronowianki w Krakowie odbędzie się mecz pomiędzy Małopolską a reprezentacją województwa Lubelskiego, w składzie reprezentacji Małopolski wystąpi Karolina Kołodziej z UKS „Oset” Łostówka.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

• 06/05/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

29 kwietnia 2009 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Mszanie Górnej miało miejsce uroczyste podsumowanie VI Konkursu „ Patronowie Naszych Szkół ”. Organizatorem konkursu była biblioteka szkolna. Udział w konkursie polegał na wydaniu specjalnego numeru gazetki szkolnej poświęconemu patronowi szkoły.

• 06/05/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Gmina Mszana Dolna we współpracy z Fundacja Rozwoju Rolnictwa, Wsi i Obszarów Wiejskich złożyła wniosek w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka do Działania 8.3 Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – eInclusion w ramach tego działania udało się nam uzyskać 351 637,35 zł dofinansowania na dostarczenie Internetu do 40 gospodarstw domowych.

• 06/05/2009, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Uczennica ZPO w Mszanie Górnej - Claudia Kuczaj śpiewa już od dawna. Uświetnia swoim śpiewem wszystkie imprezy szkolne i nie tylko  Ma dopiero 13 lat a zdobyła już bardzo wiele nagród i dyplomów. W roku obecnym zdobyła pierwszą nagrodę - Talenty Małopolski 2009 śpiewając piosenkę ,,Dłoń”.