Małopolski Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct
    w Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska
    zapraszają na konferencję

• 17/02/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Trwają XXI Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver. Starty Justyny Kowalczyk na olimpijskiej trasie w Whistler są już za półmetkiem. 10 km stylem dowolnym, który nie jest jej ulubionym dystansem, zawodniczka spod Lubogoszczy zakończyła na 5 miejscu. Podczas kiolejnego startu nasza Rodaczka wywalczyła swój pierwszy na tych Igrzyskach medal - srebro w sprincie klasykiem.  Za dwa kolejne dni, w biegu łączonym 2x7,5 km stanęła na trzecim stopniu podium.

• 17/02/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

(KORESPONDECJA WŁASNA) Czwartek na stadionie zimowym w Whistler zawodników i kibiców przywitał deszczem i śniegiem. Niestety, tak jak można było się spodziewać osób przyglądających się zmaganiom biegaczek jest coraz mniej. Ale z pewnością w sobotę, kiedy ścigać się będzie Justyna Kowalczyk na trasie 30 km będą tłumy.

• 17/02/2010, dodał: Magda Polańska - Aktualności

Wymarzone zakończenie Igrzysk w Kanadzie.Dzień przywitał polskich kibiców na stadionie Olimpic Park w Whistler rzęsistym deszczem i typowo jesienną pogodą. W sobotę stadion opanowali Polacy, których nikt nie mógł przekrzyczeć. Jednak w sobotę nic nie mogło popsuć szampańskich nastrojów rodaków znad Wisły i tych osiedlonych w Kanadzie. Nikt nie zakładał innego scenariusza jak wygrana Justyny Kowalczyk.

• 15/02/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

SPRAWOZDANIE Z FESTIWALU NAUKI REALIZOWANEGO W RAMACH PROGRAMU „AKTYWNY W SZKOLE – AKTYWNY W ŻYCIU”
    W GIMNAZJUM NR 4 W MSZANIE GÓRNEJ

• 15/02/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Dnia 11 lutego 2010 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Górnej spędzili czas doskonale bawiąc się w rytmie zabawy karnawałowej. Dzieci przebrane w piękne kolorowe stroje przybyły na godzinę 14.30. Sala gimnastyczna wypełniła się księżniczkami, wróżkami i wieloma innymi postaciami.

• 15/02/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Po sukcesie na etapie gminnym w Olszówce i regionalnym w Kasinie Wielkiej grupa kolędnicza „ Z Gwiazdą i Turoniem” z Olszówki zakwalifikowała się na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych w Podegrodziu, który odbył się 07.02.2010r. Organizatorem konkursu było MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu.

• 12/02/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Regulamin Turnieju

Zapraszamy również na nową stronę www.cocacolacup.pl oraz na relację z finału 2009 w Bydgoszczy

• 12/02/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Rozpoczęły się zapisy do X Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Najlepsze drużyny chłopców i dziewcząt, które zdobędą Puchar Tymbarku oraz tytuł Mistrzów Polski w kategorii U-10, w nagrodę spełnią swoje marzenia i wyjadą na legendarny stadion San Siro.

• 09/02/2010, dodał: Maciej Liberda - Aktualności

Już za kilka dni (z piątku na sobotę o godz.3.00 czasu polskiego) na BC Place Stadium w Vancouver rozpocznie się uroczystość otwarcia XXI Zimowych Igrzysk Olimpijskich, za sprawą startów Naszej Wielkiej Rodaczki Justyny Kowalczyk będzie to impreza o której rozprawiać będziemy latami (osobiście jestem o tym święcie przekonany na 200%).