09/04/2014, dodał: Maciej Liberda - Aktualności
    Z uwagi na brak śniegu Sekcja narciarska LKS Witów Mszana Górna zakończyła starty tego sezonu bardzo wcześnie, bo już 15 marca. Zawodnicy wystartowali 21 razy w Pucharze Polski oraz Mistrzostwach Polski.
    09/04/2014, dodał: Maciej Liberda - Aktualności
    Ostatnie tygodnie przyniosły wiele sukcesów uczniom Zespołu Szkół nr 1 w Mszanie Dolnej. 29 marca 2014 r. troje uczniów brało udział w ogólnopolskim etapie Olimpiady Wiedzy o III RP w Białymstoku.
    08/04/2014, dodał: Maciej Liberda - Aktualności
    Michał Jania, młody mieszkaniec Mszany Górnej, wybitnie uzdolniony klarnecista, uczeń szkoły muzycznej w Nowym Targu, odnoszący szereg sukcesów w krajowych i zagranicznych konkursach tym razem bierze udział w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym „EMuse ".
    07/04/2014, dodał: Maciej Liberda - Aktualności
    Zarządzenie Wójta Gminy Mszana Dolna o powołaniu komisji konkursowej w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień.
    07/04/2014, dodał: Maciej Liberda - Aktualności
    Pamiętać - to nasz obowiązek! Zgodnie z tym założeniem dnia 31 marca 2014r. w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej odbyła się akademia będąca świadectwem pamięci o „Żołnierzach Wyklętych”.
    03/04/2014, dodał: Magda Polańska - Aktualności
    - Długo myślałam nad tym, jaką podjąć decyzję w sprawie wyczynowego biegania na nartach. Rozważałam wszystkie plusy i minusy, więc to, co postanowiłam jest przemyślane. Będę kontynuowała starty, choć na trochę innych zasadach niż dotychczas.
    02/04/2014, dodał: Maciej Liberda - Aktualności
    Dorobek swojego artystycznego życia dedykuje i poświęca największemu z Polaków – Janowi Pawłowi II – z okazji Jego kanonizacji. Kazimierz Nawieśniak – artysta plastyk – rzeźbiarz z Olszówki z okazji tego ważnego wydarzenia swoje prace wystawia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mszanie Dolnej.
    02/04/2014, dodał: Maciej Liberda - Aktualności
    XLIII zwyczajną Sesję Rady Gminy Mszana Dolna dnia 31 marca 2014 roku rozpoczęliśmy miłym akcentem sportowym.
    02/04/2014, dodał: Maciej Liberda - Aktualności
    Biblioteka szkolna w Zespole Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej przy współpracy z Gminnym Przedszkolem w Mszanie Górnej zorganizowała dla przedszkolaków konkurs na najzdrowszą, najbardziej kolorową i najsmaczniejszą kompozycję owocowo-warzywną (można było przygotować kukiełki, bukiet, rzeźbę, dekorację, stroik, itp.).
    01/04/2014, dodał: Maciej Liberda - Aktualności
    W dniu 26.03.2014 r. w ramach projektu „Poszerzamy horyzonty” uczniowie czterech gimnazjów Gminy Mszana Dolna: z Mszany Górnej, Raby Niżnej, Kasiny Wielkiej <br />
    i Kasinki Małej wzięli udział w wycieczce do Krakowa. Wyjazd miał charakter edukacyjny w ramach zajęć wyrównawczych z języka angielskiego.