Pasowanie na Przedszkolaka

06/11/2013, dodał: Maciej Liberda czytano: 2385 razy

Dnia 05.11.2013r. w Gminnym Przedszkolu w Olszówce, w grupie najmłodszej, jak co roku odbyło się uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka”. W obecności rodziców, Pani Dyrektor - mgr Bogusławy Pajdzik, pracowników obsługi oraz wychowawczyń, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytując wiersze, śpiewając piosenki oraz tańcząc.

Zanim jednak dzieci przystąpiły do ślubowania przyrzeczenie złożyli rodzice. Następnie każde dziecko zostało pasowane przez Panią Dyrektor na przedszkolaka wielkim i smacznie wyglądającym lizakiem. Na dowód tego, iż stali się prawdziwymi i dzielnymi przedszkolakami, wszyscy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Na zakończenie rodzice wraz ze swoimi pociechami wzięli udział we wspólnej zabawie ruchowej. Po części artystycznej zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek.

red. Justyna Majewska