Dzieci z terenu Gminy Mszana Dolna wyprowadzają zawodników z Ekstraklasy na mecz

04/03/2013, dodał: Maciej Liberda czytano: 2038 razy

Wyróżnieni zawodnicy Akademii Piłkarskiej „BUDUJEMY SUKCES” w dniu 28.02.2013 o godz. 20:00 mieli zaszczyt uczestniczyć w meczu Pucharu Polski, na stadionie przy Reymonta, pomiędzy drużynami Wisły Kraków i Jagiellonii Białystok.

Dwudziestu dwóch młodych, zdolnych podopiecznych Akademii „BUDUJEMY SUKCES” wyprowadzało zawodników polskiej ekstraklasy na murawę. Przed meczem odbyła się kontrola sędziowskiego gwizdka, przywitanie sędziów i zawodników z naszymi podopiecznymi, a następnie wszyscy weszli w blasku reflektorów na murawę stadionu. Każdemu małemu sportowcowi towarzyszyła wielka ekscytacja. O wyborze stron boiska i rozpoczęciu meczu przez Jegiellonię zadecydował Igor, rzucając monetą, na prośbę sędziego. Po tym wielkim wydarzeniu dla młodych adeptów piłki nożnej nastąpiła lekcja obserwowania gry zawodowców, która na całe życie pozostanie w ich pamięci. Być może niektórzy z nich wyrosną na wielkich piłkarzy. Wspomniany mecz zakończył się wygraną Wisły Kraków 2:0.

Lista zawodników wyprowadzających, którzy reprezentowali Gminę Mszana Dolna:

KAMIL GŁUCH - MSZANA GÓRNA
KACPER OBAJTEK - KASINKA MAŁA
FILIP SKOLARUS - KASINKA MAŁA
KACPER SKOLARUS - KASINKA MAŁA
ARKADIUSZ SKOLARUS - KASINKA MAŁA
KRYSTIAN SKOLARUS - KASINKA MAŁA

Na podstawie www.budujemysukces.pl opracował Tadeusz Klimek.