„Marzenia – pragnienia – dążenia – cele”

13/05/2013, dodał: Maciej Liberda czytano: 1824 razy

To hasło, które towarzyszyło tegorocznemu konkursowi humanistycznemu dla szkół podstawowych. Karolina Szczypka, uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łostówce, przeszła kolejne etapy konkursu przedmiotowego z j. polskiego zostając jego finalistką.

Sukces ten był możliwy nie tylko dlatego, że Karolina jest bardzo zdolną uczennicą, lecz był poparty przede wszystkim ogromem pracy dodatkowej. Karolina przez wiele popołudni przychodziła dodatkowo do szkoły, gdzie pod opieką swojej nauczycielki j. polskiego P. Janiny Flig, przygotowywała się najpierw do etapu rejonowego, a potem do wojewódzkiego. Warto też dodać, że Karolina jest jedyną finalistką, z terenu i Gminy i Miasta Mszana Dolna, tego konkursu w tym roku szkolnym.

red. Janina Flig