Wysokie wyniki narciarzy alpejskich z Gminy Mszana Dolna

20/02/2014, dodał: Piotr Kowalik czytano: 2240 razy
20 lutego w Kasinie Wielkiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w narciarstwie alpejskim szkół podstawowych. Doskonale spisali się w nich uczniowie z naszej gminy.

W kategorii dzieci klas IV i młodszych, wśród dziewcząt, drugie miejsce zajęła Emilia Potaczek – ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Mszanie Górnej, a wśród chłopców czwarte miejsce zdobył Dawid Bieniek ze Szkoły Podstawowej w Rabie Niżnej. W rywalizacji klas V i VI wygrała Zuzanna Jarosz – Łętowe, druga była Aleksandra Sowa – Raba Niżna a czwarta Antonina Petrycka – Raba Niżna; drugie miejsce wśród chłopców zajął także Grzegorz Kościelniak ze Szkoły Podstawowej w Olszówce. Wszyscy zakwalifikowali się do Mistrzostw Małopolski. Warto zauważyć, że drużynowo doskonale spisali się młodzi narciarze z Raby Niżnej, którzy zajęli pierwsze miejsce – chłopcy i trzecie – dziewczęta. Gratulacje!

red. Piotr Kowalik