z ostatniej chwili
UWAGA !!! Od 1 paździenika zmiana godzin pracy urzędu, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA 7:30 - 15:30, CZWARTEK 10:00 - 18:00, PIĄTEK 7:00 - 15:00 W związku ze zmianą godzin otwarcia Urzędu zmianie ulegają godziny funkcjonowania KASY URZĘDU: WTOREK 8.00-12.00, ŚRODA 13.00-15.00, CZWARTEK 10.00-14.00
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności

Obóz z Mistrzem Polski dał efekty

12/05/2009, dodał: Maciej Liberda czytano: 3388 razy

Mini Żaki i Żaki z Gorców uczestniczyli wspólnie z Budowlanymi Łódź w obozie przygotowawczym przed finałami Mistrzostw Polski. Obóz ten zakończony był trzecim Eliminacyjnym Turniejem Mistrzostw Polski dzieci i młodzieży do lat 15, który odbył się w Rudzie Śląskiej.

Rugbiści z Gorców zdobyli komplet punktów zwyciężając we wszystkich trzech kategoriach, pokonując również gościnnie występującą drużynę Mistrza Polski w kategorii Żaki 4:2, w Mini Żaku zremisowali 2:2, a w kategorii Młodzika Gorce wysoko wygrali w każdym meczu .
Najlepszym zawodnikiem młodzików turnieju został Mariusz Knowa (Raba Niżna), w Żakach - Patryk Kowalczyk (Lubomierz SP2). Najwięcej punktów zdobył skrzydłowy Daniel Cieluch z Olszówki (gimnazjum Raba N.). Świetnie jak zwykle grał Grzegorz Góralik. Gra drużyny Młodzika zaprocentowała nowymi powołaniem do Kadry Wojewódzkiej :