Pierwsze sukcesy scholii z Olszówki podsumowane

25/05/2009, dodał: Maciej Liberda czytano: 1098 razy

W dniu 14 maja b.r. obok budynku „Organistówki” przy Kościele Parafialnym w Olszówce, gdzie swoje próby przeprowadza schola parafialna, odbyło się ognisko z okazji pierwszych sukcesów od niedawna działającej grupy.

Pomoc w jego zorganizowaniu zapewnili: ksiądz proboszcz, sołtys, rada sołecka oraz rodzice dzieci ze scholii. Rodzice przygotowali smaczne kiełbaski, słodycze i cały poczęstunek. Podczas spotkania wszyscy wspólnie bawili się przy karaoke i grali w piłkę. Atrakcją był konkurs na najlepiej zaśpiewaną piosenkę, w którym udział wzięły dwa zespoły: scholii, czyli dzieci i dorosłych, czyli wszystkich rodziców. Oczywiście konkurs pozostał nierozstrzygnięty, ponieważ obydwa zespoły zaśpiewały na bardzo wysokim poziomie.
Ech! Po takim podsumowaniu aż chce się zwyciężać dalej….

Wiola Kraus