Konkurs na plakat o Europejskim Funduszu Społecznym

07/05/2010, dodał: Maciej Liberda czytano: 1157 razy

Krajowy Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego, ogłasza ogólnopolski konkurs na zaprojektowanie plakatu o Europejskim Funduszu Społecznym.

Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych!

Termin nadsyłania prac upływa 30 czerwca br. (decyduje data wpływu).

Jeśli interesujesz się tematyką Unii Europejskiej i funduszy europejskich, weź udział w konkursie na plakat, który w ciekawy i inspirujący sposób przedstawi korzyści jakie stwarza Europejski Fundusz Społeczny dla Polski!

Oceniane będą pomysłowość, oryginalność, wyrazistość przekazu, forma…

Plakat może być wykonany dowolną techniką, np.: farby olejne, akwarela, kredki, rycina.

Nadesłane prace powinny być przygotowane:

w przypadku dzieci i młodzieży: w wersji papierowej (min. A4) - nieoprawione, ewentualnie w wersji elektronicznej,
w przypadku dorosłych: w wersji papierowej (min. A3) – nieoprawione, i w wersji elektronicznej (JPG, TIFF, AI).

Dla autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody, które zostaną przyznane w trzech kategoriach wiekowych: „Dzieci”, „Młodzież”, „Dorośli”.

Konkurs potrwa do 30 czerwca br. udział w nim jest bezpłatny.

W konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy Organizatora, instytucji prowadzących Regionalne Ośrodki EFS, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Instytucji Pośredniczących i Pośredniczących II Stopnia oraz członkowie ich rodzin.

Prace wraz z wypełnionym Formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć osobiście lub przesłać na adres:
Centrum Projektów Europejskich
Krajowy Ośrodek EFS
ul. Domaniewska 39A
02-672 Warszawa, z dopiskiem „Konkurs – plakat EFS”

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie na http://www.roefs.pl/konkurs/reg.html

lub pod adresem e-mail: konkurs@cpe.gov.pl