? Zespół Placówek Oświatowych w Mszanie Górnej, Gimnazjum nr 4 w Mszanie Górnej, Szkoła Podstawowa nr 1 w Mszanie Górnej

W dniu 28 czerwca o godzinie 17.00 odbył się montaż słowno-muzyczny pt. "Józef Tischner - ksiądz, profesor, filozof". Organizatorami i jednocześnie wykonawcami byli uczniowie Gimnazjum nr 4 w Mszanie Górnej. Przedstawienie zostało wyreżyserowane przez Panią mgr Elżbiętę Wojsław

21 lipca 2006

W dniu 30 maja bieżącego roku odbyło się podsumowanie wiosennej akcji "Czynna ochrona płazów". Pracownik dydaktyczny Gorczańskiego Parku Narodowego Pani Anna Kurzeja wręczyła ośmiu młodym ekologom, którzy pomagali płazom w wiosennej migracji, piamątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez GPN i wójta Gminy Mszana Dolna Tadeusza Patelitę. Nagroda od GPN dla szkolnej biblioteki otrzymał również Dyrektor Gimnazjum mgr Jarosław Mazur oraz opiekun grupy ekologicznej Jadwiga Opyd.

21 lipca 2006

Witam wszystkich internautów odwiedzających stronę naszego gimnazjum. Od dnia dzisiejszego zapraszam do obejrzenia nowych działów "Galeria zdjęć" oraz "Absolwenci". Dział biblioteka zostanie utworzony w najbliższym czasie. Chciałbym ponadto zaprosić wszystkich chętnych do współpracy przy powstawaniu naszej strony. Szczególnie zapraszam do pisania felietonów lub sprawozdań z imprez odbywających się w naszym gimnazjum.
Jeśli ktoś chciałby zaproponować inne działy lub pomysły na wygląd lub zawartość strony to bardzo proszę o kontakt drogą emailową lub za pomocą księgi gości

7 maj 2006

W marcu nasza szkoła organizuje dni z patronem, aby uczcić kolejną rocznicę urodzin i imienin ks. prof. Józefa Tischnera. Do obejrzenia szczegółowego harmonogramu dni z paronem zapraszamy na nasze strony

1 marzec 2006

W dniu 30 listopada 2005 roku odszedł od nas Józef Nowak, wieloletni zasłużony pracowni, wybitny pedagog i nauczyciel.

1 grudzień 2005